NoNameCon

Кодекс поведінки

Усі учасники, доповідачі, спонсори та волонтери на нашій конференції зобов’язані дотримуватися наступного кодексу поведінки. Організатори будуть застосовувати цей кодекс протягом усієї події.

Ми очікуємо, що співпраця від усіх учасників допоможе забезпечити безпечне середовище для всіх. Якщо ви спостерігаєте порушення цього кодексу, повідомте про них якнайшвидше, скориставшись контактною формою нижче.

Швидка версія

Наша конференція присвячена наданню безпечного середовища для спілкування для всіх, незалежно від статі, гендерної приналежності та вираження, віку, сексуальної орієнтації, фізичних обмежень, фізичного вигляду, розміру тіла, раси, етнічної приналежності, віросповідання (або його відсутності) або вибору технологій. Ми не терпимо домагань учасників конференції в будь-якій формі.

Використання сексуалізованої мови та зображень не підходить для будь-яких місць проведення конференції, включаючи бесіди, семінари, вечірки, соціальні медіа та інші ресурси.

Учасники конференції, що порушують ці правила, можуть бути обмежені в доступі або виключені з конференції без повернення коштів на розсуд організаторів.

Менш швидка версія

Домагання включають, але не обмежуються, образливі словесні коментарі, пов’язані з гендерною ознакою, гендерною приналежністю та вираженням, віком, сексуальною орієнтацією, фізичними обмеженнями, фізичним виглядом, розміром тіла, расою, етнічною приналежністю, релігією, вибором технологій, а також сексуальні образи в публічних місцях, навмисне залякування, переслідування, слідкування, образливі фотографії чи записи, зрив доповідей чи інших подій, неналежний фізичний контакт та небажану сексуальну увагу.

Учасники, яких просять припинити будь-які домагання, повинні негайного виконати це прохання.

Спонсори також підпадають під дію політики боротьби з домаганнями. Зокрема, спонсори не повинні використовувати сексуалізовані зображення, заходи чи інші матеріали. Співробітники спонсорів (включаючи волонтерів) не повинні використовувати сексуалізований одяг / обмундирування / костюми чи іншим чином створювати сексуальне середовище.

Якщо учасник бере участь у вчиненні домагань чи цькування, організатори конференції можуть вжити будь-яких дій, які вони вважають за потрібне, включаючи попередження правопорушника або виключення з конференції без повернення коштів.

Якщо вас піддають цькуванню, або ви помітили, що хтось інший зазнає цькування, або маєте якісь інші занепокоєння, негайно зверніться до організаторів конференції або до волонтера. Організаторів конференції та волонтерів можна визначити по фірмовому одягу з написом CREW або VOLUNTEER.

Працівники конференції будуть раді допомогти учасникам зв’язатися з охороною готелю / місця проведення чи місцевими правоохоронними органами, надати супровід або іншим чином допомогти тим, хто зазнає цькування, відчувати себе в безпеці протягом всієї конференції. Ми цінуємо вашу увагу.

Ми очікуємо, що учасники будуть дотримуватися цих правил на місцях проведення доповідей та семінарів та соціальних заходах, що стосуються конференції.