Новини та анонси

Підписуйтесь, щоб залишатися в курсі!

News about NoNameCon 2021

Dear friends! The year 2020 has shown us that, despite the global pandemic, cybersecurity has actually improved. We are at all times low in cybercrime. Ransomware is virtually extinct. We finally know what IQ and how much of your password hackers should have to break...

читати більше

Результати NoNameCon 2020 Badge CTF

Володимир Сидоренко – переможець NoNameBadge CTF 2020. Вітаємо! Завершився ще один етап цьогорічної конференції NoNameCon: офіційні змагання Capture the Flag від TechMaker. Нагадуємо, що як і минулого року CTF відбувався на бейджі конференції та його хмарній...

читати більше

NoNameBadge CTF Announcement

Hello everyone! As most NoNameCon badges have finally reached their lawful owners, we are delighted to announce the start of the legendary and exciting NoNameBadge CTF!

NoNameBadge CTF is brought to you by the creators of our fantastic badge: TechMaker. TechMaker is a programming community that focuses on hardware & application security, eager to share their knowledge and experience. Check out their fabulous training courses at https://techmaker.ua!

читати більше

Перша партія пакетів учасників вже досягла щасливих адресатів!

Ми разом проробили колосальну роботу зі збору контактних даних, сортування, упаковки, реєстрації та відправки ваших посилочок. Всередині ви зустрінете NoNameBadge та інші маленькі сюрпризи.

читати більше

Special exclusive interview with Bruce Schneier

У четвер 3-го вересня о 5 годині за київським часом на вас чекає інтерв’ю з Брюсом Шнайером у прямому ефірі на NoNameCon 2020. Ми поговоримо про криптографію та світ (“Чи має держава розробляти власні шифри?“), про сучасні проблеми галузі (безпека та пандемія) та виклики майбутнього (квантові комп’ютери та постквантовий світ).

читати більше

Linkos Group – партнер NoNameCon 2020!

Linkos Group — IT-розробник найпопулярнішої в Україні програми M.E.Doc, призначеної для обміну електронними юридично значущими документами та своєчасної подачі звітності для усіх в усі контролюючі органи.

читати більше

“SANDWORM: Lessons from the Ukrainian Cyberwar and Beyond” by Andy Greenberg

На другий день конференції NoNameCon 2020, Енді Грінберг представить доповідь “SANDWORM: Lessons from the Ukrainian Cyberwar and Beyond”. У своєму виступі Енді розповідає про історію становлення хакерської групи SANDWORM, пов’язаної з російською розвідкою. Починаючи з 2014 року ця Advanced Persistent Threat (APT) група здійснила низку зухвалих кібератак на цивільні об’єкти критичної інфраструктури в США, країнах НАТО та Східної Європи. На думку Енді, диверсійна діяльність SANDWORM досягла кульмінації у 2017 році у вигляді кібератаки NotPetya, коли це деструктивне шкідливе програмне забезпечення на декілька діб зупинило роботу установ та підприємств по всьому світі та спричинило багатомільярдні збитки.

читати більше

FireEye – преміум-партнер NoNameCon 2020!

Компанія FireEye втретє стає партнером NoNameCon! FireEye – це безпекова компанія, зосереджена на розвідці кіберзагроз. Працюючи в якості безперервного, масштабованого розширення операцій з безпеки клієнтів, FireEye пропонує єдину платформу, що поєднує інноваційні...

читати більше